Wybieraj produkty od Certyfikowanych Producentów, bo tylko takie zapewniają trwałość i bezpieczeństwo użytkowania co więcej jest to wymóg podyktowany przepisami prawa. Norma EN 1090 nakłada na wspomnianych producentów obowiązek oznakowania znakiem CE swoich metalowych elementów konstrukcyjnych przeznaczonych do stosowania w konstrukcjach stalowych, aluminiowych wprowadzanych do obrotu na rynek Unii Europejskiej. Aby nadać znak CE, producent musi posiadać wdrożony i certyfikowany system Zakładowej Kontroli Produkcji (ZKP).

WIATY STADIONOWE

Przedsiębiorstwo Kroll zajmuje się m.in. produkcją wiat stadionowych, które możemy dodatkowo modyfikować aby w jak największym stopniu dopasować się do potrzeb Klienta.  Świadczymy kompleksowe usługi od projektu poprzez wykonanie po dostawę i montaż na miejscu u Klienta, wykonujemy również podłoża jak np. wylewki betonowe lub układanie kostki brukowej.

  • Wiata stadionowa S-A

    Wiaty stadionowe cieszą się ogromnym zainteresowaniem. To efektowne i stabilne konstrukcje, które doskonale uzupełniają wizerunek boiska czy stadionu. Konstrukcja wiaty typu S-A jest wykonywana z profili stalowych, malowanych farbą...

  • Wiata stadionowa z podestem SP-A

    Wiaty stadionowe cieszą się ogromnym zainteresowaniem. To efektowne i stabilne konstrukcje, które doskonale uzupełniają wizerunek boiska czy stadionu. Wiata typu SP-A jest wykonywana z profili stalowych, pokryta jest poliwęglanem k...

PRODUKCJA POD ŚCISŁĄ KONTROLĄ

Wiaty stadionowe mają za zadanie chronić zawodników nie tylko przed deszczem ale również przed upalnym słońcem stąd też na części dachowej najczęściej stosowany jest poliwęglan przyciemniany, ściany natomiast aby nie ograniczać widoczności wypełnione są poliwęglanem przezroczystym.

You've just added this product to the cart: